Zespół

Rdzeń naszego zespołu to osoby o dużym doświadczeniu, pracujące z Tableau praktycznie od początków jego istnienia na polskim rynku w 2012 roku.

To osoby kształtujące ten rynek zarówno po stronie Tableau Software, firm partnerskich jak i firm Klienckich. Doświadczenie to przenosimy na zespół ale także sami cały czas się uczymy biorąc udział w międzynarodowych konferencjach i śledząc najnowsze trendy. Nasza metodyka szkoleń pozwala kreatywnym osobom sprawnie kształcić się w technologii Tableau a nasza przyjazna i otwarta kultura pomaga im się realizować.

zdjecie Mateusz Rozanski
Mateusz Różański

Ekspert w dziedzinie controllingu i certyfikowany konsultant Tableau. Przez wiele lat związany z finansami. Od 2015 zajmuje się Tableau, najpierw jako użytkownik, a od 2017 jako konsultant, który łączy znajomość procesów biznesowych ze świetną znajomością narzędzia. Finalista konkursu Controller Award 2016 organizowanej przez ICV Poland. Posiada CIMA Global Advanced Diploma in Management Accounting. Wolny czas poświęca na przygotowania do kolejnych biegów ultra.

“Widzę górę i od razu chcę na nią wbiec. Zawsze jednak powstaje pytanie jak się do tego przygotować? Zaplanować treningi, wydajność w poszczególnych etapach, przyjęte kalorie, czas na odpoczynek. Jest wiele danych, które prowadzą mnie na górę. Dane pomagają mi realizować zakładane cele.”
zdjecie Mateusz Kopiec
Mateusz Kopiec

Zaznajomił się z Tableau już na początku swojej kariery w IT. W tym czasie przez 7 lat ze sprzedawcy stał się certyfikowanym konsultantem. Doświadczenie zdobywał podczas pracy w najróżniejszych projektach w Polsce i za granicą dla branż: finanse, automotive, transport, FMCG. Sprawnie rozwiązuje problemy, ponieważ umie szybko dostrzec czego potrzebuje klient. Pasjonat sportów walki i utytułowany zawodnik Muay Thai.

“Wcześniej analizowałem walki swoich kolejnych przeciwników zanim spotkałem się z nimi w ringu, teraz analizuje dane. Dlatego można powiedzieć, że robię analizy całe życie!”
Anna Boenish

Marketing managerka i copywriterka specjalizująca się w storytellingu i etycznym marketingu. Zawodowo związana z branżą IT, a sercem z muzyczną. Z wykształcenia sztukmistrzyni pisania, z pasji pisarka prozy – na co dzień zajmuje się składaniem słów w historie.

W wolnych chwilach dokształca się z tworzenia komunikacji skierowanej do kobiet i bada tematy związane z ich wizerunkiem w reklamie.
Filip Toporek
Filip Toporek

Praca w jednej z firm z Wielkiej Czwórki audytorów finansowych pozwoliła mu na maksymalizacje swoich umiejętności analitycznych. To właśnie tam rozpoczął swoją drogę z Alteryxem. Szybko został czołowym deweloperem największego z departamentów. Certyfikowany konsultant Alteryx na poziomie Advanced z aspiracjami do osiągnięcia licencji Expert.

Prywatnie zapalony siatkarz oraz miłośnik wszelakich gier planszowych. Dokładny, skrupulatny, nie lubiący "pustych przebiegów" oraz nastawiony na osiąganie celów.
Joanna Mikołajczak
Joanna Mikołajczak

Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w dostarczaniu rozwiązań w projektach z obszaru SAP (SD) w zakresie analizy biznesowej, funkcjonalnej i technicznej (w tym integracji i danych). W Vizyble związana z Tableau z mocnym nastawieniem na definiowanie i wdrażanie najlepszych praktyk i rozwiązań dopasowanych do potrzeb klienta.

Na co dzień uczy się znajdować przestrzeń na spokój i oddech oraz jak godzić ciało z umysłem w asanach tak, by wynieść jak największą korzyść. Zafascynowana pracą z uważnością, emocjami, ruchem i ciałem (medytacja, praktyka jogiczna, metoda Feldenkraisa, metoda TRE, Animal Flow).
Wiktor Barczykowski

Konsultant Tableau. Ponad 20 lat doświadczenia w zakresie narzędzi IT obszaru logistyki, w tym w zakresie śledzenia zasobów, na potrzeby sił zbrojnych, od poziomu specjalisty do organizatora systemu funkcjonalnego SI KONWÓJ w SZ RP. Obecnie pracuje i zdobywa doświadczenie w obszarze wizualizacji i raportowania. Zafascynowany technicznymi aspektami przetwarzania danych. Posługuje się Tableau, SQL, Python.

Prywatnie elektronik, zainteresowany nowymi technologiami. Jako certyfikowany ekspert NATO LOGFAS/ADAMS, ma zacięcie do podróży i komunikacji międzykulturowej. Jego motto „It only seems impossible until it's done.”
Marek Gwóźdź
Marek Gwóźdź

Przez wiele lat związany z wyższą uczelnią w obszarze technologii informatycznych oraz analityki danych w działach marketingu i HR, gdzie z powodzeniem wdrażał rozwiązania Tableau. Jako certyfikowany konsultant Tableau łączy umiejętności analityczne z pasją tworzenia wyjątkowych wizualizacji.

„Poza pracą tańczę salsę i odkrywam smaki kultury kubańskiej. Ponadto jestem animatorem zdrowego stylu życia, miłośnikiem dobrego brzmienia oraz fascynatem vintage audio i nowoczesnych technologii.”
Justyna Śliwka
Justyna Śliwka

Od początku drogi zawodowej związana z branżą lotniczą, gdzie realizowała się w roli Inżyniera Jakości a później Koordynatora Systemu Zarządzania Jakością. Zafascynowana możliwościami oraz elastycznością analizy danych w narzędziu Tableau zgłębiła swoją wiedzę w tym zakresie i potwierdziła certyfikatem Tableau Desktop Specialist.

" Wolny czas spędzam na aktywnościach z rodziną. Uwielbiam podróże w nowe miejsca."
weronika rozanska
Weronika Różańska

Doświadczenie w zakresie obsługi klienta zewnętrznego jak i wewnętrznego zdobywała w organizacjach międzynarodowych w branżach automotive, FMCG, Industrial Automation. W pracy koncentruje się na ciągłym doskonaleniu procesów i rozwiązywaniu problemów. W Vizyble wspiera proces sprzedaży oraz marketingu.

“W pracy zawodowej wiele razy spotkałam się z problemami dotyczącymi efektywności w pracy z danymi. W świeci nowych technologii BI odkrywam nieograniczone możliwości w zakresie lepszego zarządzania czasem.”
Łukasz Dolny

Spełnia swoje marzenie z dzieciństwa o zostaniu detektywem, eksplorując zależności i informacje zaszyte w danych dzięki umiejętnościom nabytym na informatycznych studiach magisterskich o specjalności Big Data. W Vizyble specjalizuje się w projektach Tableau.

"Wolny czas najchętniej spędzam na sportowo, nie dyskryminując żadnej dyscypliny - od koszykówki po szachy."
treinee
Dołącz do nas

To miejsce jest przeznaczone dla Ciebie:) Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Wyślij CV na careers@vizyble.com.