FREE
TABLEAU
MOCK-UP TEST

Czym jest Tableau?

To intuicyjne narzędzie business intelligence, które umożliwia analizę danych każdemu, w dowolnej organizacji. Błyskawicznie analizuje i eksploruje dane. Interfejs drag & drop umożliwia bardzo szybkie odnajdywanie trendów lub wartości odstających. Ponadto, każda osoba w zespole będzie mogła zadawać pytania w naturalnym języku.

Tableau jest grupą narzędzi, które razem tworzą uniwersalne środowisko pracy z danymi. Prep służy do oczyszczania i łączenia danych. W każdej chwili dane będę pod ręką w Desktop, tu możesz zadawać pytania, szukać głębszych przyczyn i otrzymywać odpowiedzi, które z pewnością zmienią Twoją perspektywę. Co więcej narzędzie wyróżnia się interaktywnymi dashboardami, które mogą być dostępne dla każdego w twojej organizacji, w bezpiecznym środowisku Server.

Darmowa konsultacja!

 

Jak wdrażamy Tableau?

  1. Pomagamy zrobić pierwszy krok w Busienss Intelligence. Jesteśmy ekspertami w wizualizacji danych więc jeśli zmagasz się z nieczytelnymi arkuszami Excela, pomożemy Ci z powodzeniem wykorzystać Twoje dane i zamienić je na sukces biznesowy. 
  2. Audytujemy działanie platform BI. Jeśli masz jasno sprecyzowane oczekiwania biznesowe wykonamy dla Ciebie raport wizualny lub zbudujemy całą platformę analityczną. Możemy też przeprowadzić audyt Twoich dashboardów i wskazać co zrobić by wyglądały i działały lepiej. Realizujemy również usługi podwykonawstwa projektowania dashboardów.
  3. Zarządzamy projektami wdrożenia BI w Twojej organizacji. Jeśli w Twoim zespole brakuje doświadczonego kierownika projektu, to z przyjemnością zrobimy to dla Ciebie. Zrealizowaliśmy już wiele projektów i wiemy jakie metodyki sprawdzają się najlepiej w określonych warunkach. Najczęściej prowadzimy projekty według metod zwinnych ale jeśli zachodzi potrzeba stosujemy również metody tradycyjne. Naszą dewizą jest ‘Get Things Done’.
  4. Wykonujemy modele docelowej architektury korporacyjnej z ujęciem wszystkich krytycznych elementów. Aby wdrożenie dało maksymalną korzyść należy uczciwie ocenić jego wpływ na krajobraz organizacji. Dobry plan to podstawa, a dzięki nam uzyskasz mapę drogową przejścia do BI.

Ekosystem Tableau Software

Tableau Desktop

W Desktop z łatwością wyodrębnisz wyniki sprzedażowe poszczególnych produktów i błyskawicznie odnajdziesz przyczynę gorszych czy lepszych rezultatów. To narzędzie, dzięki któremu odkryjesz nowe informacje i zmienisz perspektywę. W każdej chwili będziesz mógł zmienić rodzaj wykresu, aby dostosować wizualizację do prawdziwej genezy problemu.

Tableau Prep

Dzięki Tableau Prep, bez problemu możesz transformować dane do analizy i grupować je, przy pomocy inteligentnych algorytmów. Prep umożliwia publikowanie i planowanie przepływów danych. 

Tableau Online

Tableau Online to analityka w chmurze i mobilny dostęp do danych. Publikacja pulpitów nawigacyjnych i udostępnianie ich wszystkim.

Tableau Server

Tableau Server to bezpieczne łączenie z dowolnym źródłem danych – lokalnie lub w chmurze. Publikacja i udostępnianie źródła danych w ramach połączenia na żywo lub w postaci zaszyfrowanych ekstraktów, z których każdy może korzystać.

Powiedz: sprawdzam!

Jeżeli zastanawiasz się czy to narzędzie jest dla Ciebie skorzystaj z darmowego triala przez 14 dni. Jeżeli potrzebujesz pomocy, śmiało pisz do nas. Wpisz pytanie w formularzu.

Przetestuj Tableau!

Zapytaj nas o Tableau!