Case studies

Jesteśmy zespołem doświadczonych profesjonalistów, którzy z pasją podejmują się wyzwań, aby dostarczyć innowacyjne i skuteczne rozwiązania dla naszych klientów.

Nasza lista referencyjna obejmuje szeroki zakres projektów z różnych branż. Od małych przedsiębiorstw po duże korporacje, każdy klient jest dla nas ważny, a jego sukces jest naszym priorytetem.

Monetyzacja danych dla Property Group

Podczas współpracy z Property Group naszym zadaniem było wdrożenie rozwiązań Business Intelligence, które umożliwią utworzenie platformy do monitoringu i samodzielnej analizy rynku mieszkaniowego.

Zobacz więcej
Raportowanie zarządcze KPI

Nowoczesny controlling firmy produkcyjnej jest obecnie w stanie analizować dane gromadzone na bieżąco i jednocześnie przekazywać rekomendacje zarządowi firmy. Przeczytaj case study z obszaru controlling.

Zobacz więcej
Alteryx: Raportowanie danych w firmie produkcyjnej

22 minuty trwa najdłuższy przepływ danych w firmie produkcyjnej. Osiągnęliśmy ten wynik za pomocą Snowflake, Alteryx i Tableau. Przeczytaj, w jaki sposób wdrożyliśmy nowoczesne rozwiązania BI.

Zobacz więcej
Euro-Inwest Projekt: Wdrożenie Tableau Cloud

Tylko dwa miesiące pracy pozwoliło na wykorzystanie analizy danych do podniesienia rentowności w firmie z branży budowlanej. Sprawdź, jak wdrożyliśmy Tableau i dedykowany raport wyników.

Zobacz więcej
Stand-up Polska: Rozwiązanie no-code do budowy aplikacji CRM

Kompleksowy ekosystem z bazą danych, raportami i formularzami, który automatyzuje tworzenie dokumentów. Sprawdź, jak podnieśliśmy efektywność dzięki rozwiązaniom no-code dla Stand-up Polska.

Zobacz więcej
Akademia WSB: Wdrożenie Tableau Cloud

W niespełna 4 miesięce usprawniliśmy zarządzanie, podejmowanie decyzji oraz gromadzenie i analizę danych w różnych działach Akademii WSB. Przeczytaj, jak to osiągnęliśmy za pomocą Tableau.

Zobacz więcej
E.Wedel: Zautomatyzowane procesy HRowe w 1200 osobowej firmie

E.Wedel zyskał z naszą pomocą narzędzie, które doprowadziło do prostszej analizy i dostępu do kluczowych informacji dla wszystkich decyzyjnych osób z zespołu. Przeczytaj, jak rozwiązania BI ułatwiły zarządzanie firmą.

Zobacz więcej
LG Electronics Polska i PHD: Efektywne raportowanie dużych kampanii marketingowych

Efektywne raportowanie zaawansowanych kampanii marketingowych? To cel, który osiągnęliśmy przy współpracy z domem mediowym PHD Media Direction i LG Electronics Polska. Sprawdź, jak to zrobiliśmy za pomocą narzędzi BI.

Zobacz więcej