Aktualne oferty pracy

Nie jesteśmy zwolennikami długich procesów rekrutacyjnych, dlatego nie będziemy narażać Cię na niepotrzebne i stresujące testy. Lubimy bezpośrednie spotkania więc zaprosimy Cię na rozmowę. Chcemy jednak odkryć twoje praktyczne i techniczne umiejętności w rozwiązywaniu problemów. Rzucimy Ci wyzwanie w postaci rzeczywistego  problemu, który możesz nawet zabrać ze sobą do domu i wykorzystać swoje zasoby, aby go rozwiązać. Im wcześniej poznasz specyfikę naszej pracy tym lepiej.

Marketing Manager B2B
Zdalnie

Szukamy kogoś, kto ma wiedzę z zakresu marketingu B2B! Nie trzeba być ekspertem we wszystkich dziedzinach, ale kluczowa jest umiejętność obsługi narzędzi i tworzenia skutecznych strategii B2B.
Potrafisz tworzyć kampanie, które zapadną w pamięć? Skontaktuj się z nami i pokaż swój marketingowy kunszt!

Zobacz więcej
junior consultant
Junior Tableau Developer
Warszawa / Katowice / możliwość pracy zdalnej

Jeżeli jesteś nowy w świecie danych, chcesz poznać Tableau zapraszamy do naszego zespołu. Jeżeli jesteś kreatywny, umiesz się szybko adaptować do nowych sytuacji, wierzysz we własne siły i jesteś chętny do uczenia się – czekamy na Ciebie!

Zobacz więcej
Tableau Consultant
praca zdalna

Według nas technologia jest tylko środkiem a naszym celem jest poprawa procesów biznesowych naszych Klientów. Jesteśmy dociekliwi, lubimy znajdować rozwiązania i oferować wartość dodaną. Jeżeli myślisz podobnie zapraszamy do naszego zespołu.

Zobacz więcej