Aktualne oferty pracy

Nie jesteśmy zwolennikami długich procesów rekrutacyjnych, dlatego nie będziemy narażać Cię na niepotrzebne i stresujące testy. Lubimy bezpośrednie spotkania więc zaprosimy Cię na rozmowę. Chcemy jednak odkryć twoje praktyczne i techniczne umiejętności w rozwiązywaniu problemów. Rzucimy Ci wyzwanie w postaci rzeczywistego  problemu, który możesz nawet zabrać ze sobą do domu i wykorzystać swoje zasoby, aby go rozwiązać. Im wcześniej poznasz specyfikę naszej pracy tym lepiej.

Sales Executive
praca zdalna / Warszawa / Katowice

W związku z szybkim rozwojem firmy szukamy osoby, która będzie odpowiedzialna za generowanie sprzedaży. Dostarczamy rozwiązania pomagające zrozumieć kluczowe obszary biznesu w oparciu o analitykę danych.

Zobacz więcej
junior marketing manager
Junior Marketing Manager
zdalnie

Do naszego zespołu szukamy człowieka, który tak jak my lubi się doskonalić.

Zobacz więcej
treinee
Trainee
Warszawa / Katowice

Chcesz wejść w świat danych i raportowania? Nauczymy Cię wizualizacji i analizy danych, wprowadzimy w najlepsze techniki związanie ze skuteczną ich prezentacją oraz nauczymy Cię posługiwania się jednym z topowych narzędzi na rynku BI.

Zobacz więcej
tableau server administrator
Tableau Server Administrator
Warszawa / Katowice / możliwość pracy zdalnej

Potrafisz efektywnie zarządzać infrastrukturą platform BI? Znasz reguły bezpieczeństwa
i zarządzania zmianą? Czekamy na Ciebie!

Zobacz więcej
junior consultant
Junior Tableau Developer
Warszawa / Katowice / możliwość pracy zdalnej

Jeżeli jesteś nowy w świecie danych, chcesz poznać Tableau zapraszamy do naszego zespołu. Jeżeli jesteś kreatywny, umiesz się szybko adaptować do nowych sytuacji, wierzysz we własne siły i jesteś chętny do uczenia się – czekamy na Ciebie!

Zobacz więcej
Tableau Consultant
praca zdalna

Według nas technologia jest tylko środkiem a naszym celem jest poprawa procesów biznesowych naszych Klientów. Jesteśmy dociekliwi, lubimy znajdować rozwiązania i oferować wartość dodaną. Jeżeli myślisz podobnie zapraszamy do naszego zespołu.

Zobacz więcej