FREE
TABLEAU
MOCK-UP TEST

Webinar odbędzie się dla grupy min. 10 osób*

Możesz podnieść potencjał danych rynkowych w organizacji o 300%!

Brakuje Ci aktualnych analiz na temat sprzedaży Twojej konkurencji? Potrzebujesz dokładnie oszacować potencjał rynku, określić udziały Twojej firmy oraz porównać konkurujące produkty z asortymentu innych producentów?

Jeżeli chcesz usprawnić analizę danych rynkowych, zarejestruj się na webinar, na którym pokażemy proste i budżetowe rozwiązanie stworzone adekwatnie do Twoich wyzwań analitycznych. Na webinarze zaprezentujemy, jak możesz w prosty i szybki sposób dotrzeć do aktualnych informacji na temat rynku. Przykładowo takich jak:

  • Wielkość całego rynku ilościowa i wartościowa
  • Zmiany wielkości rynku w czasie.
  • Wartość w poszczególnych kanałach sprzedaży
  • Udziały poszczególnych producentów (graczy)
  • Podział na kategorie, segmenty, producentów oraz brandy.

 

 

Uwolnij swój czas i odblokuj listę zadań, związanych z dotarciem do właściwych, aktualnych informacji. Dowiedz się o możliwościach narzędzia Market Share Analysis, które scala rozproszone dane na temat rynku w jeden przejrzysty raport. Oferujemy możliwie najbardziej aktualne dane w jednym miejscu.

Kupujesz dane od różnych dostawców danych i chciałbyś je jak najlepiej wykorzystać? Mamy dla Ciebie rozwiązanie, które sprawi, że będziesz mógł efektywniej zarządzać na podstawie tych danych.

 

market share analysis

 

zdjecie Mateusz Kopiec

Prowadzący webinar – Mateusz Kopiec

Doświadczenie zdobywał podczas pracy w najróżniejszych projektach w Polsce i za granicą dla branż: finanse, Automotive, transport, FMCG.