Webinar do pobrania

Centralizacja danych marketingowych jest kluczem do lepszych wniosków!

Salesforce, NetSuite, Zendesk, Shopify, Asana i tysiące innych aplikacji zawierają dane o Twoich leadach i klientach. Niektóre z tych danych są współdzielone między aplikacjami, a inne są unikalne dla poszczególnych aplikacji. Kiedy gromadzisz i analizujesz tak zróżnicowane dane, uzyskujesz tzw. widok 360 ° klienta. Pozwala on tworzyć spersonalizowaną komunikację marketingową, a także lepiej obsługiwać i rozwijać relacje z klientami, a następnie generować większe przychody.

Ponieważ klimat biznesowy i wymagania klientów są bardziej nieprzewidywalne niż kiedykolwiek za przyczyną Covid-19, musisz generować przydatne informacje, które pozwolą Twojej firmie reagować szybko.

 

Na webinarze pokażemy jak scentralizowane dane wpływają na Twój biznes:

  • Dlaczego ważne jest uwolnienie się od kłopotów związanych z chaosem danych, które zastępuje jedno źródło „prawdy”?
  • Jak uzyskać elastyczność i sprawność, aby wprowadzać zmiany w przepływach danych tak szybko, jak wymaga tego Twoja firma?
  • Jak zaplanować wdrożenie narzędzi, które pomogą Ci scentralizować dane w oszczędny i niepowodujący zakłóceń sposób?
  • Jak najlepiej wykorzystać nowoczesne narzędzia Fivetran + Snowflake + Tableau (lub Power BI), do dostarczania informacji w sposób samoobsługowy i na czas?

 

 

Nasze podejście do tworzenia optymalnych, najprostszych, najszybszych i najbardziej efektywnych przepływów danych nazywamy Modern Data Stack. Łączymy najlepsze aktualnie dostępne narzędzia w taki sposób, by pracowały najlepiej na Twoją korzyść. Jeżeli chcesz się dowiedzieć jak centralizujemy dane i jak nasi klienci na tym zyskują przeczytaj ten case.

 

 

zdjecie Mateusz Rozanski

Prowadzący webinar – Mateusz Różański

Analityk danych. Ekspert w dziedzinie controllingu, certyfikowany konsultant Tableau