FREE
TABLEAU
MOCK-UP TEST

Webinar Analiza danych w zarządzaniu ryzykiem

Dowiedz się, jak finansiści używają Alteryx!

Specjaliści ds. usług finansowych muszą codziennie ręcznie manipulować różnymi zestawami danych, które znajdują się w oddzielnych źródłach. Zazwyczaj projekty analityczne wymagają sześciu lub więcej źródeł danych rezydujących w systemach wewnętrznych i zewnętrznych.

Niezależnie od tego, czy Twoje dane znajdują się w chmurze, systemach wewnętrznych czy arkuszach kalkulacyjnych, dostęp do rozproszonych danych przyprawia o ból głowy. Ponadto wykonywanie wszelkiego rodzaju analiz zwykle polega na oczekiwaniu na rezultaty działań zleconych analitykom danych lub innym działom. Taka praktyka często powoduje znaczne opóźnienia w uzyskiwaniu wyników.

Dowiedz się, jak:

  • segmentować pożyczki na podstawie grup wiekowych, ocen kredytowych i kwoty kapitału, aby odkryć nieoczywiste wnioski z danych
  • korzystać z Alteryx Intelligence Suite do przewidywania niespłaconych pożyczek, aby zapobiegać potencjalnym stratom i ograniczać ryzyko
  • przygotowywać i analizować dane oraz wykorzystywać analitykę wizualną do szybkiego wnikania w dane i raportowania.

 

 Zarejestruj się!  

Dołącz do wydarzenia, aby dowiedzieć się, jak usługi finansowe przenoszą swoje umiejętności analityczne na wyższy poziom dzięki Alteryx. Odkryj, w jaki sposób Alteryx APA Platform może pomóc Ci osiągnąć lepsze wyniki biznesowe, automatyzując każdy proces analityczny, aby zbudować nawyk przetwarzania i analizowania danych w szybszy i łatwiejszy sposób.

 

Pobierz zestaw startowy dla bankowości i finansów i dowiedz się, jak wyjść poza nieelastyczne implementacje technologii analitycznych lub nieidealne arkusze kalkulacyjne.

 

VIZYBLE WSPIERA W PIERWSZYCH KROKACH Z ALTERYX