Webinar odbędzie się dla grupy min. 10 osób

Celem tego webinaru jest pokazanie najprostszych i jednocześnie najbardziej efektywnych technologii analitycznych, stworzonych dla tak potężnych ilości danych, jakimi musi zarządzać e-commerce. Ponadto, celem webinaru jest zaprezentowanie błyskawicznych metod centralizacji danych z różnych źródeł: z witryn sklepów, Google Analytics czy z kampanii digitalowych.

 

Agenda webinaru:

  • centralizacja danych z różnych źródeł
  • segmentacja klientów poprzez analizę RFM (Recency, Frequency, Monetary) – czyli jak optymalizować wydatki na kampanie i zwiększać przychody?
  • analiza koszykowa
  • jakie wskaźniki pomagają rozwijać e-commerce?

 

Webinar jest dedykowany dla właścicieli sklepów internetowych, marketerów, handlowców, analityków z branży e-commerce. 

Analiza dużych wolumenów danych w e-commerce jest wyzwaniem. Jednocześnie jest niezwykłą szansą na precyzyjną diagnozę potrzeb i zachowań klientów, którzy stale podwyższają poprzeczkę swoich wymagań. Z tego powodu szczególnie istotne są narzędzia i techniki analityczne, które umożliwiają:

1. przewidywanie przyszłych zachowań klientów, a nie tylko reagowanie na przeszłe wydarzenia

2. wykorzystywanie wszystkich zasobów danych do podejmowania trafnych decyzji biznesowych.

 

 

Weź udział w webinarze – „Analiza danych e-commerce” aby poznać możliwości, które kryją się w Twoich danych. Dowiedz się w jaki sposób szybko dotrzeć do kluczowych informacji, które sprawią, że możesz stać się bardziej efektywnym w branży e-commerce.

 

 

Możesz skorzystać z proponowanego modelu próbnych wdrożeń i wykorzystać 30-dniowy trial narzędzi Business Intelligence. Nasi konsultanci zaprojektują wdrożenie razem z Tobą, by idealnie dopasować je do Twoich wyzwań analitycznych. To najszybsza droga do przełomowych rozwiązań, które zaprezentujesz zespołowi w postaci raportów wizualnych.

Poznaj historię rozwoju customer journey w firmie e-commerce  Huel – case study.