Zamów
bezpłatną
konsultację
W zakresie technologii Tableau świadczymy usługi:
 • consulting
 • development
 • project management
 • architektura

Jesteśmy ekspertami w wizualizacji danych więc jeśli zmagasz się z nieczytelnymi arkuszami Excela, pomożemy Ci z powodzeniem wykorzystać Twoje dane i zamienić je na sukces biznesowy. Doradzimy w jaki sposób efektywnie pracować z danymi aby użytkownicy biznesowi byli lepiej poinformowani.

Jeśli masz jasno sprecyzowane oczekiwania biznesowe wykonamy dla Ciebie dashboard lub zbudujemy całą platformę analityczną. Możemy też przeprowadzić audyt Twoich dashboardów i wskazać co zrobić by wyglądały i działały lepiej. Realizujemy również usługi podwykonawstwa projektowania dashboardów.

Oferujemy zarządzanie projektem wdrożenia Tableau w Twojej organizacji. Jeśli w Twoim zespole brakuje doświadczonego kierownika projektu to z przyjemnością zrobimy to dla Ciebie. Zrealizowaliśmy już wiele projektów i wiemy jakie metodyki sprawdzają się najlepiej w określonych warunkach. Najczęściej prowadzimy projekty według metod zwinnych ale jeśli zachodzi potrzeba stosujemy również metody tradycyjne. Naszą dewizą jest ‘Get Things Done’.

Wdrożenie platformy BI ma istotny wpływ na architekturę korporacyjną. Aby wdrożenie dało maksymalną korzyść należy uczciwie ocenić jego wpływ na krajobraz organizacji. Wykonamy model docelowej architektury biznesowej z ujęciem wszystkich krytycznych elementów. Dobry plan to podstawa. Dzięki nam uzyskasz mapę drogową przejścia ze stanu obecnego do stanu docelowego.

01

Wizualizacja danych

Zmagasz się z nieprzejrzystymi arkuszami Excela? Pomożemy Ci z powodzeniem wykorzystać Twoje dane i zamienić je na sukces biznesowy. Zdecydowałeś się wdrożyć Tableau w swojej organizacji, ale potrzebujesz doświadczonego konsultanta, który dostarczy projekt na czas i w budżecie. Poznałeś już Tableau, ale czujesz, że dashboard’y wyglądają na nudne i nie przynoszą spodziewanych efektów. Potrzebujesz treningu Tableau na dowolnym poziomie. Jeśli jedno z powyższych stwierdzeń pasuje do Ciebie, nie wahaj się z nami skontaktować.

Skontaktuj się z nami

02

Szkolenia

Oferujemy szkolenia z Tableau na wszystkich poziomach. Jeśli zaczynasz swoją przygodę z Tableau pomożemy Ci zrobić pierwszy, drugi i kolejny krok. Jeśli już korzystasz z Tableau pokażemy Ci jak wejść na kolejny poziom wtajemniczenia. Nasza metodyka pracy to rezultat setek godzin przeprowadzonych szkoleń. Przetestowaliśmy różne metody pracy i wiemy co sprawdza się najlepiej.

W naszej ofercie znajdziesz programy szkoleniowe
 • Desktop Quick Start
 • Desktop Data Analyst
 • Tableau Desktop Qualified Associate
 • Tableau Prep
 • Tableau Server Admin
 • Dedykowane szkolenia DataViz

Dowiedz się o naszej ofercie

03

Klinika Tableau

Wielu użytkowników Tableau potrzebuje natychmiastowej pomocy w rozwiązaniu ich codziennych problemów. Czasem jest to trudność z napisaniem kalkulacji, innym razem jest to problem wydajnościowy lub wyzwanie jak koncepcyjnie podejść do wizualizacji. Oferujemy szybkie wsparcie on-line dla użytkowników Tableau, które możesz przeznaczyć na rozwiązanie problemów technicznych lub doradztwo z zakresie wizualizacji danych. Wybierz dogodną dla siebie formę współpracy.

 • Paczki godzin
 • Wsparcie ad-hoc

Skontaktuj się z nami