FREE
TABLEAU
MOCK-UP TEST

Tableau Server to centrum business intelligence w Twojej organizacji. Pozwala zachować spójność raportów jak również danych. Wszyscy użytkownicy platformy mają dostęp do raportów i danych odświeżonych w aktualnym czasie. Użytkownicy mają możliwość zaawansowanej analizy, zadawania pytań do danych, jak również komentowania i jednoczesnej współpracy na raportach. Panel administratora Server daje pełną informację na temat raportów i użytkowników logujących się do narzędzia, możliwość nadawania uprawnień, resetowania haseł dostępu. Raporty mogą być osadzane na stronach www, aplikacjach dzięki Javasript API.

 

 

Ask Data - Zadawaj pytania przy użyciu języka naturalnego

Daj swoim organizacjom możliwość zadawania pytań z dowolnego opublikowanego źródła danych przy użyciu języka naturalnego. Za pomocą Ask Data wpisz pytanie i uzyskaj odpowiedzi w formie wizualizacji. Pod maską Ask Data wykorzystuje zaawansowane algorytmy do automatycznego profilowania, indeksowania i optymalizacji źródeł danych. Ponadto dzięki naszym kompleksowym możliwościom tworzenia witryn internetowych można łatwo dodawać dodatkowe źródła danych lub tworzyć w pełni interaktywne pulpity nawigacyjne.

Explain Data - wyjaśnienia dotyczące Twoich danych

Wykorzystaj możliwości sztucznej inteligencji do wyjaśniania punktów danych za pomocą jednego kliknięcia. Opierając się na zaawansowanych modelach statystycznych, Explain Data pomaga odkryć spostrzeżenia, których inaczej byś nie znalazł.

Dostęp do wszystkich Twoich danych

Połącz się bezpiecznie z dowolnym źródłem danych – lokalnie lub w chmurze. Publikuj i udostępniaj źródła danych jako połączenia na żywo lub zaszyfrowane extrakty, z których każdy może korzystać. Pracuj z popularnymi źródłami danych dla przedsiębiorstw, takimi jak Cloudera Hadoop, Oracle, AWS Redshift, cubes, Teradata, Microsoft SQL Server i nie tylko. Skorzystaj z naszego łącznika danych internetowych i interfejsów API, aby uzyskać dostęp do setek innych źródeł danych.