FREE
TABLEAU
MOCK-UP TEST

Tableau Online to platforma analityczna w pełni hostowana w chmurze. Umożliwia publikację pulpitów nawigacyjnych i udostępnianie wszystkim z zespołu swoich wniosków. Możesz zaprosić współpracowników lub klientów do eksplorowania danych i współpracy nad odkrywaniem możliwości dzięki interaktywnym wizualizacjom i dokładnym danym. Wszystko łatwo dostępne z przeglądarki lub w podróży dzięki naszym aplikacjom mobilnym. Wirtualne sieci prywatne już nie są koniecznością.

 

 

Z Tableau Online oszczędzasz!

Dzięki Tableau Online zyskujesz więcej czasu, ponieważ nie poświęcasz go już na konfigurację i koszt sprzętu. Rozpoczęcie pracy jest możliwe w ciągu kilku minut. Dodawanie użytkowników jest bardzo proste i można to zrobić w każdej chwili w miarę wzrostu potrzeb. Tableau Online to w pełni hostowane rozwiązanie, więc nigdy nie będziesz musiał konfigurować serwerów, zarządzać aktualizacjami oprogramowania ani skalować pojemności sprzętu.

Łączenie się z danymi z dowolnego miejsca!

Z Tableau Online można mieć dane zawsze pod ręką gdy tylko potrzebujemy do nich sięgnąć. Na każdym urządzeniu mobilnym. Łączenie się z bazami danych w chmurze, takimi jak Amazon Redshift i Google BigQuery, automatyczne odświeżanie danych z aplikacji internetowych, takich jak Google Analytics i Salesforce jest dostępne wszędzie! Można na żywo tworzyć zapytania do lokalnych baz danych lub zaplanować wyodrębnianie odświeżania za pomocą Tableau Bridge. Wszystko to jest możliwe bez obaw o bezpieczeństwo. Infrastruktura Tableau Online jest bezpieczna, ponieważ spełnia wszystkie wymagania SOC 2.