FREE
TABLEAU
MOCK-UP TEST

Czym jest narzędzie Alteryx?

Jest to rozwiązanie ETL oraz platforma  Data Science w jednym. To narzędzie self service, które może pobrać każdy bez względu na rozmiar organizacji. Pracuj za pomocą metody drag&drop bez potrzeby kodowania! Jedyne co musi Cię charakteryzować to chęć odkrywania i wyciągania wniosków z coraz większych zbiorów danych. Według ostatniego raportu Gartnera na rok 2021 dla platform data science i machine learning, Alteryx został uznany liderem w zakresie ‘Ability to Execute’, a to potwierdza jego wysokie możliwości dostarczania przełomowych rozwiązań.

Analitycy wybierają Alteryx, ponieważ nie muszą już tracić tygodni na etapie przygotowania danych. W kilka godzin mogą przystąpić do ich analizy. Alteryx Designer to nie tylko ETL. To cała platforma, która nie wymaga ani jednej linijki kodu programistycznego. Zawiera intuicyjny zestaw funkcji do wszystkich prac związanych z danymi oraz z zaawansowaną analityką. Organizacje są dzięki niemu szybsze, przełamują bariery w dostępie do danych, a wszystko to dzięki dostarczaniu błyskawicznych odpowiedzi. Zarówno data scientists jak i użytkownicy biznesowi, mogą odkrywać, przygotowywać i analizować dane za pomocą jednej, skalowalnej platformy analitycznej.

Vizyble jest oficjalnym partnerem i resellerem oprogramowania Alteryx. W naszej firmie poznasz konsultantów, którzy w każdym momencie zdalnie pomogą Ci zaplanować i stworzyć Twoje projekty.

   Przetestuj Alteryx online!      lub  Pobierz darmowy Alteryx 30 dni!

 

Dowiedz się o platformie Alteryx APA. Połącz Anlitykę z Data Science i Automatyzacją Procesów.

   Zobacz wyniki dużych firm z APA!   

Co zyskasz dzięki Alteryx?

W końcu możesz zautomatyzować powtarzalne czynności podczas przygotowania i analizy danych, a dzięki temu uwolnić wiele cennych godzin. Raz stworzony przepływ, możesz używać wielokrotnie. Możesz też tworzyć aplikacje analityczne i makra, które udostępnisz innym w ramach organizacji.

Dzięki palecie ponad 250 narzędzi osiągniesz rezultaty najszybciej jak to możliwe. Tworzenie przepływu danych odbywa się w czasie rzeczywistym w sposób wizualny. Dlatego organizacje szybko i pewnie otrzymują odpowiedzi szybciej niż kiedykolwiek uważały to za możliwe.

Dzięki temu, że Alteryx jest samoobsługowy mogą na nim pracować wszyscy, którzy na co dzień analizują dane. Jego zaletą są wizualne przepływy pracy typu „drag and drop”, które pozwalają użytkownikom łączyć, oczyszczać i mieszać dane, gdziekolwiek są przechowywane. Następnie analizować i modelować dane w środowisku wolnym od kodu lub również przyjaznym dla kodu jeśli potrafisz programować.

Jeżeli chcesz sięgnąć po dane zewnętrzne dostępne w sieci to w w tym narzędziu zrobisz to łącząc się bezpośrednio do interfejsów API. Alteryx visualytics pozwala zobaczyć, jak zmieniają się dane w całym przepływie pracy.

Alteryx na każdym etapie informuje o poprawności parametrów przepływu, który na bieżąco można modyfikować i w czasie rzeczywistym testować różne rozwiązania, bez ryzyka utraty wcześniejszych wyników. Dzięki możliwościom tworzenia dokumentacji, ty sam jak i inni użytkownicy twoich modeli będą mogli łatwo się w nich odnaleźć.

Platforma pozwala organizacjom skalować się w zależności o potrzeb. Jeśli pełna automatyzacja, katalogowanie i bezpieczne współdzielenie przepływów są niezbędne to platforma daje odpowiedź tym oczekiwaniom w postaci Alteryx Server, Promote i Connect. Rośnie ona razem z organizacją  zapewniając przełomowe wyniki biznesowe.

Kto powinien pobrać Alteryx?

Jeżeli zależy Ci na zwinnym podejściu do pracy z danymi. Masz zbyt mało czasu i uważasz, że praca z narzędziami ETL i skomplikowanymi procesami wymagającymi kodu SQL, powinna być bardziej efektywna, skorzystaj z tego rozwiązania!

Osoba, która chce go używać, to zarówno ktoś dociekliwy, bez żadnych umiejętności programowania SQL czy w języku R, jak i analityk, który na co dzień ma zadanie spreparować dane w taki sposób, jaki jest w danym momencie potrzebny.

Dowiedz się o Alteryx!

Szkolenie Alteryx Designer w Vizyble

Prowadzimy szkolenie dla wymagających analityków danych i citizen data scientist, którzy w pracy z danymi nie chcą iść na żadne kompromisy. Podczas tego szkolenia, poznasz cały „Alteryx universe” i całą szeroką paletę narzędzi.  Dowiedz się wiecej o naszym szkoleniu!

 • Działanie interfejsu
 • Kategorie Tooli i korzystanie z nich
 • Filozofia pracy z przepływem danych
 • Łączenie się do plików i baz źródłowych
 • Profilowanie i eksplorowanie danych w modelu
 • Łączenie, agregowanie źródeł danych
 • Oczyszczanie danych z użyciem różnych technik
 • Dodawanie skryptu R/Python

Szkolenie jednodniowe (7 godz. treningu):

 • On-site zamknięte
 • Online zamknięte

W celu uzyskania informacji o cenie szkolenia zapraszamy do kontaktu poprzez formularz.

Seria edukacyjna Alteryx Core Fundamentals

Chcesz dowiedzieć się, jak rozwiązać problemy z danymi?

Masz szansę! Ta przyjazna dla początkującego seria wiedzy w języku angielskim, omawia podstawowe kroki, dzięki którym rozpoczniesz pracę z Alteryx. Pomogą Ci one zwiększyć Twoje umiejętności analityczne za darmo. Zacznij swoją przygodę z Alteryx!  Zapoznaj się z programem →

Właśnie pobrałeś Alteryx Designer i chcesz wiedzieć, od czego zacząć? Dołącz do tej sesji, aby zbudować swój pierwszy workflow, aby przygotować i łączyć Twoje dane w rekordowym czasie, abyś mógł zacząć nurkować w danych.

Czy jesteś ninja Excela, który potrzebuje przyspieszyć te żmudne zadania przygotowania danych? W tej sesji będziesz współpracować z ekspertem, który przeniesie popularne funkcje programu Excel na workflow na platformie analitycznej. Wszystko po to, aby odzyskać 7 godzin tygodniowo marnowanych na ręczne aktualizowanie arkuszy kalkulacyjnych.

Dane są wszędzie i w każdym możliwym formacie. Ten kurs pokaże Ci dokładnie, jak łączyć i mieszać różne źródła danych, takie jak bazy danych i pliki płaskie. Po zmieszaniu danych wykonaj obliczenia i techniki manipulacji danymi takiej jak parsowanie, transpozycja.

Jesteś stworzony, aby robić więcej niż tylko przygotowywać i mieszać dane. Zacznij przygodę z zaawansowaną analityką bez kodu. W tym kursie zapoznasz się z całym pakietem predykcyjnym, abyś wiedział, które narzędzia odpowiadają Twoim konkretnym potrzebom, i stworzysz swój pierwszy zaawansowany model, dzięki czemu będziesz mógł bez obaw patrzeć w przyszłość.

Use Cases

Znajdź case’y z zastosowania Alteryx, które najlepiej pasują do Twoich aktualnych potrzeb. W materiałach dołączonych do use casów znajdziesz przykładowe workflows.

 

Przygotowaliśmy dla Ciebie paczki z wybranych studiów przypadków. Wybierz swoją dziedzinę: Finance, Media, Customer Services, Sales, HR. Zamów, następnie dostaniesz maila z Twoim zestawem casów. ⇒⇒⇒

 

Szukasz jeszcze więcej casów?

 

Wejdź do Alteryx Community!

 • Creating Customer Value Score for Credit Card Business
 • Matching 24-million Records of Transaction Data
 • Using the Text Mining Tools on Federal Tax Forms

Zamów casy!

 • Publicis Media 2880 X Faster Reports with Alteryx
 • Media and Machine Learning

Zamów casy!

 • How Munich Airport Predicts the Future With Data
 • AYX Customer Support Automates Role Assignments

Zamów casy!

 • Using Weather Data to Predict Retail Sales
 • Calculating and Assigning Quotas to Sales

Zamów casy!

 • Using Alteryx to help get employees back to work post Covid-19
 • Building an Individual Incentive Plan for Over 3000 Employees

Zamów casy!

Powiedz: sprawdzam!

Jeżeli zastanawiasz się czy to narzędzie jest dla Ciebie skorzystaj z darmowego triala przez 30 dni. Jeżeli potrzebujesz pomocy, śmiało pisz do nas. Wpisz pytanie w formularzu.

Przetestuj Alteryx!

Licencje Alteryx / Cena Alteryx

Licencja stanowiskowa dla jednego użytkownika jest w opcji rocznej lub 3-letniej subskrypcji.

Cena za jednego użytkownika na rok zaczyna się od 5 195€ lub 5195$.

Skalowalna platforma do wdrażania, przechowywania modeli, udostępniania analiz w ramach organizacji oraz centralnego zarządzania uprawnieniami w dostępie do środowiska analitycznego.

Alteryx Server oferuje możliwość skalowania analiz i automatyzacji procesów. Posiada niezawodną architekturę serwera, która zapewnia szybszy wgląd w informacje, lepsze zarządzanie, ulepszone możliwości analityczne oraz planowanie harmonogramów pracy Alteryx.

Dzięki wbudowanemu interfejsowi API, można łatwo zintegrować procesy Alteryx bezpośrednio z innymi aplikacjami wewnętrznymi i zewnętrznymi.

Dzięki Alteryx Server możesz przenieść procesy analityczne swojej organizacji do odpornego na błędy i bezpiecznego środowiska, które obsługuje wiele równoległych procesów wydajniej niż jakikolwiek komputer stacjonarny.

Cena licencji 78 975€ na rok (cena podstawowa za pojedynczy serwer z 4 rdzeniami).

Zapytaj nas o Alteryx!