Zamów
bezpłatną
konsultację

Oferujemy szkolenia Alteryx, które przetestowaliśmy i udoskonalamy do perfekcji. Szkolimy talenty z różnych branż (takich jak międzynarodowe firmy FMCG, elektronika, farmacja, IT, SaaS, firmy motoryzacyjne) i wiemy, jak zapewnić jakość w ich codziennej pracy.

Dlaczego warto szkolić się w Alteryx?

Prawdopodobnie spędziłeś zbyt wiele czasu na czyszczeniu arkuszy kalkulacyjnych Excel. Być może inny dział ma szczególnie skomplikowany szablon, który wypełniają co kwartał, a Twoim zadaniem jest wizualizacja wyników? W Excelu poprawne ustawienie arkusza kalkulacyjnego zajmuje wiele godzin: musisz usunąć wiersze, sumy pośrednie i przestawić cały arkusz. W Alteryx możesz wykonać to zadanie bardzo szybko w kilku krokach!

Zamiast żmudnego czyszczenia arkusza kalkulacyjnego co kwartał, po zaprojektowaniu procesu w Alteryx już nigdy nie będziesz musiał tego robić. Wystarczy zaplanować przepływ pracy w regularnych odstępach czasu.

Wiele witryn publikuje interfejsy API dla programistów, aby dać im dostęp do swoich danych. Gdy znajdziesz link do interfejsu API, możesz pobrać dane do Alteryx i połączyć je z twoimi zasobami danych.

Alteryx pozwala łatwo obliczyć odległości między punktami i wykorzystać te dane do dalszej analizy. Świetnie sprawdza się na przykład, do odpowiedzi na pytanie jak daleko podróżuje większość klientów, aby dotrzeć do sklepów. Istnieją również wbudowane modele dla wielu rodzajów analizy predykcyjnej w obrębie Alteryx, od regresji liniowej po modele splajnu.

Łatwiej z nim pracować niż z kodem programistycznym ale znajomość kodowania pozwala osiągnąć jeszcze więcej.

Jak będziemy pracować?

Jesteśmy pasjonatami analizy danych i pomagamy od wielu lat osobom na różnorakich stanowiskach w doskonaleniu ich umiejętności. Dzięki temu później szybciej rozwijają się sami, tym samym pomagamy rozwijać się ich organizacjom. Jesteśmy z tego bardzo dumni, że możemy być częścią Waszego sukcesu.

 • Szkolenie odbywa się w formule hands-on gdzie uczycie się samodzielnie pracować z Alteryx przy wsparciu instruktora
 • Przygotowaliśmy dla uczestników sporo przykładów, które pozwolą poznać szeroką paletę narzędzi
 • Na koniec każdego bloku uczestnicy rozwiązują capstone project
 • Po szkoleniu oferujemy wsparcie każdemu uczestnikowi w formie konsultacji zdalnych

Szkolenie dla Twojej firmy

Alteryx Designer

Szkolenie dla wymagających analityków danych i citizen data scientist, którzy w pracy z danymi nie chcą iść na żadne kompromisy. Alteryx Designer to narzędzie kompletne, które oferuje nieograniczone możliwości modelowania i analizy danych. Podczas tego szkolenia, poznasz cały “Alteryx universe” i całą szeroką paletę narzędzi. Alteryx Designer to nie tylko ETL. To cała platforma dla Data Science, która nie wymaga ani jednej linijki kodu programistycznego.

 

Zobacz zakres i agendę szkolenia!

 • Jak zbudowany jest interfejs Alteryx Designer?
 • Jakie są kategorie narzędzi i i jak z nich korzystać?
 • Jaka jest filozofia pracy z przepływem danych?
 • Jak profilować i eksplorować dane w modelu?
 • Jak łączyć, agregować źródła danych?
 • Jak oczyszczać dany z użyciem różnych technik?
 • Jak automatyzować procesy dzięki makrom?
 • Jak dodawać skrypty R/Python?

 

Szkolenie jednodniowe (7 godz. treningu):

 • On-site zamknięte
 • Online zamknięte

W celu uzyskania informacji o cenie szkolenia zapraszamy do kontaktu poprzez formularz.

FAQ

Szkolenia prowadzimy w siedzibie Twojej firmy. Dojedziemy wszędzie. Możemy je również zorganizować w Warszawie (ul. Łopuszańska).

Szkolenia prowadzą Partnerzy firmy Vizyble lub nasi konsultanci, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w analizie i wizualizacji danych.

Tak.

Tak, jednak może to generować dodatkowe koszty, w zależności od wielkości zmian. Chcielibyśmy omówić to indywidualnie, aby znaleźć optymalne rozwiązanie. Jeśli jesteś zainteresowany opracowaniem szkolenia opartego na twoich danych, napisz do nas.

Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do twoich potrzeb w trakcie szkolenia. Instruktor może szybko rozpoznać poziom i krzywą uczenia się grupy oraz dostosować tempo i case’y, w miarę potrzeb, podczas szkolenia. W przypadku szkoleń dedykowanych dla firm 20% zarysu kursu jest moderowane podczas szkolenia.

Szkolenie zamknięte oznacza, że przyjeżdżamy do Twojego biura, aby przeprowadzić szkolenie. Dlatego ważne jest udostępnienie salki konferencyjnej, w której wszyscy uczestnicy czują się komfortowo. Alternatywnie, w wyjątkowych okolicznościach, możemy zorganizować miejsce szkolenia dla twojego zespołu, ale byłoby to związane z dodatkowymi kosztami.

Zapytaj o szkolenie Alteryx Designer