Partnerstwo Alteryx i Snowflake. Przetwarzanie analityczne prostsze!

Z radością informujemy, że Alteryx rozszerzył swoją współpracę ze Snowflake. W ten sposób umożliwia organizacjom jeszcze szybsze uzyskiwanie wyników analitycznych i data science na podstawie ich danych w chmurze.

Bloki analityczne w bazie danych w Alteryx ułatwiają zwiększenie przepustowości analitycznej i wyników poprzez niemal nieograniczoną skalowalność, wielowątkowość zapytań i wydajność usługi Snowflake Data Cloud. Możesz teraz ładować dane odpytywane ze Snowflake do Alteryx, uzyskując w ten sposób poprawę wydajności.

Snowflake i Alteryx znacznie ułatwiają analitykę i naukę o danych. Alteryx Analytic Process Automation (APA) Platform ™ obsługuje preferowane sposoby pracy z łatwymi w użyciu analitycznymi blokami konstrukcyjnymi dla niezliczonych przypadków użycia, podczas gdy Snowflake Data Cloud sprawia, że zarządzanie i przetwarzanie danych jest elastyczne, skalowalne i bardzo bezpieczne. Razem umożliwiają przedsiębiorstwu osiąganie niezwykłych wyników, jednocześnie podnosząc umiejętności pracowników.

Skorzystaj ze STARTER KIT!

Aktualności

Zarządzanie łańcuchem dostaw w Alteryx

Aktualności

Fuzzy Matching w Alteryx

X