FREE
TABLEAU
MOCK-UP TEST

Automatyzacja Procesów Analitycznych (APA) – Platforma Alteryx

Jedna platforma, która łączy w sobie analitykę, data science i automatyzację procesów.

WYNIKI NA PIERWSZYM MIEJSCU
Z ALTERYX APA

Przekształć swoją firmę dzięki analitycznej automatyzacji procesów

Platforma Analytic Process Automation (APA) zapewnia kompleksową automatyzację procesów analitycznych, uczenia maszynowego i nauki o danych; umożliwiając elastyczność potrzebną do przyspieszenia transformacji cyfrowej. Dzięki platformie Alteryx APA możesz zautomatyzować procesy, podjąć trafne decyzje i zapewnić swoim pracownikom szybsze i lepsze wyniki biznesowe.

free trial icon alteryx designer

DARMOWA WERSJA PRÓBNA
ALTERYX DESIGNER, NA JEDEN MIESIĄC ZA DARMO.

Przez miesiąc oferujemy Ci nasz pełny produkt za darmo, abyś mógł od razu przystąpić do rozwiązywania problemów.

KORZYŚCI Z PLATFORMY ALTERYX APA

cztery obszary roi po wdrożeniu apa platform

POŁĄCZENIE ANALYTICS + DATA SCIENCE + AUTOMATYZACJA PROCESÓW

apa platform

AUTOMATYZACJA WPROWADZANIA AKTYWÓW

Ponad 80 natywnie zintegrowanych źródeł danych, od Amazon do Oracle i Salesforce. Bezpiecznie łącz się z nieograniczoną liczbą dodatkowych źródeł. Jeśli masz dostęp do danych, możesz przenieść je do Alteryx i poświęcić więcej czasu na analizę, a mniej na wyszukiwanie.

automating asset input

JAKOŚĆ
I PRZYGOTOWANIE DANYCH

Eksploruj i łącz dane z lokalnych baz danych, chmury oraz dużych lub małych zbiorów danych i nie tylko. Łatwe czyszczenie, przygotowywanie i łączenie danych z różnych źródeł z unikalnymi identyfikatorami lub bez nich w celu dostarczania ujednoliconych profili danych.

WZBOGACANIE DANYCH I WGLĄD

Wykorzystaj moc chmury dzięki narzędziom w bazie danych, które przekształcają duże zbiory danych w spostrzeżenia. Wyjdź poza standardowe dane demograficzne dzięki informacjom o zachowaniu i zakupach detalicznych, aby uzyskać dogłębny obraz i naprawdę zrozumieć konsumentów. Wzbogać swoje analizy o mapy, rozwiązania adresowe, możliwości czasu jazdy i głębsze zrozumienie klientów i lokalizacji - ponieważ wszystko dzieje w jakimś miejscu.

data enrichment and insights

DATA SCIENCE
I DECYZJE

Zwiększ umiejętności analityczne swojego zespołu dzięki przewodnikom krok po kroku i wspomaganemu modelowaniu, aby tworzyć modele bez kodowania lub rozwijać wiedzę analityczną. Uzyskaj wgląd i lepsze odpowiedzi, wykorzystując dane do złożonych metod analitycznych, od analizy nastrojów na danych nieustrukturyzowanych po tworzenie złożonych modeli opartych na języku R z niewielkimi lub zerowymi umiejętnościami kodowania. Aktywuj warstwę inteligencji, korzystając z zaawansowanych analiz, takich jak uczenie maszynowe, aby uzyskać wgląd w przyszłość.

AUTOMATYZACJA WYNIKÓW

Daj innym możliwość dostosowywania analiz i podejmowania decyzji za pomocą aplikacji analitycznych. Udostępniaj w różnych formatach, takich jak zapisywanie do bazy danych lub bota. Korzystaj z arkuszy kalkulacyjnych lub łatwego do wykorzystania raportu. Twórz raz i automatyzuj na zawsze. Skutecznie przekazuj odpowiedzi i udostępniaj je interesariuszom, aby mogli podejmować działania, wizualizować wyniki, a nawet tworzyć lekkie kokpity w Alteryx. Zwiększ wydajność zespołu i umożliwiaj ciągłe doskonalenie umiejętności ludzi, dzięki trafnym decyzjom, aby zapewnić szybsze i lepsze wyniki.

CZTERY OBSZARY ROI PO WDROŻENIU PLATFORMY ALTERYX APA